RN731JTTD3051B05
Mfr.Part #
RN731JTTD3051B05
Description
RES 3.05K OHM 0.1% 1/16W 0603
Resistance :
3.05kOhm
Tolerance :
±0.1%
Working Voltage :
75V
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm