RN731JTTD1230C10
Mfr.Part #
RN731JTTD1230C10
Description
RES 123 OHM 0.25% 1/16W 0603
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Working Voltage :
75V
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Resistance :
123Ohm
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm