RN731ETTP2151C25
Mfr.Part #
RN731ETTP2151C25
Description
RES 2.15K OHM 0.25% 1/16W 0402
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Resistance :
2.15kOhm
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Tolerance :
±0.25%
Pbfree Code :
Working Voltage :
50V