RMCF2512FT820K
Mfr.Part #
RMCF2512FT820K
Description
RES 820K OHM 1% 1W 2512
Voltage - Rated :
500V
Size / Dimension :
0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power Rating :
1W
Rated Power Dissipation (P) :
1W