RMCF2512FT787R
Mfr.Part #
RMCF2512FT787R
Description
RES 787 OHM 1% 1W 2512
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Resistance :
787Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Power Rating :
1W
Voltage - Rated :
500V