RMCF2512FT4R64
Mfr.Part #
RMCF2512FT4R64
Description
RES 4.64 OHM 1% 1W 2512
Rated Power Dissipation (P) :
1W
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm
Resistance :
4.64Ohm
Power Rating :
1W
Tolerance :
±1%
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm