RMCF2512FT4M22
Mfr.Part #
RMCF2512FT4M22
Description
RES 4.22M OHM 1% 1W 2512
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Rated Power Dissipation (P) :
1W
Resistance :
4.22MOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power Rating :
1W
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Voltage - Rated :
500V
Tolerance :
±1%