RLR07C4323FMR36
Mfr.Part #
RLR07C4323FMR36
Description
RES 432K OHM 1% 1/4W AXIAL
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Resistance :
432kOhms
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Failure Rate :
M (1%)
Factory Lead Time :
19 Weeks
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
RLR07C4323FMR36
Vishay / Dale RLR07C4323FMR36
432kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,