RLR07C3321FRRSL23
Mfr.Part #
RLR07C3321FRRSL23
Description
RES 3.32K OHM 1% 1/4W AXIAL
Factory Lead Time :
16 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Tolerance :
±1%
Not Applicable
Lead Free :
Contains Lead
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Resistance :
3.32kOhms
Feature :
Military, Moisture Resistant, Weldable
Power Rating :
250mW
Failure Rate :
R (0.01%)
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Package / Case :
Datasheets
RLR07C3321FRRSL23
Vishay / Dale RLR07C3321FRRSL23
3.32kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,