RLR07C1303FSRSL23
Mfr.Part #
RLR07C1303FSRSL23
Description
RES 130K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Failure Rate :
S (0.001%)
Size / Dimension :
0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
Operating Temperature :
-65°C~150°C
Resistance :
130kOhms
Power Rating :
250mW
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Lead Free :
Contains Lead
Factory Lead Time :
16 Weeks
Package / Case :
Datasheets
RLR07C1303FSRSL23
Vishay / Dale RLR07C1303FSRSL23
130kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,