RLP10R1000JB00
Mfr.Part #
RLP10R1000JB00
Max Operating Temperature :
275°C
Resistance :
100MOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Factory Lead Time :
10 Weeks
Length :
46.78mm
Power Rating :
10W
Published :
Tolerance :
5%
Datasheets
RLP10R1000JB00
Through Hole 100mOhm, Wirewound,