RLP03R3320GB00
Mfr.Part #
RLP03R3320GB00
Power Rating :
3W
Max Operating Temperature :
275°C
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Length :
14mm
Tolerance :
2%
Min Operating Temperature :
-55°C
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
5.54mm
Resistance :
332mOhm
Datasheets
RLP03R3320GB00
Vishay / Sfernice RLP03R3320GB00
Through Hole 332mOhm, Wirewound,