RLP03N4R700FB15
Mfr.Part #
RLP03N4R700FB15
Power Rating :
3W
Published :
Max Operating Temperature :
275°C
Resistance :
4.7ohm
Length :
14mm
Factory Lead Time :
18 Weeks
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Mount :
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
1%
Min Operating Temperature :
-55°C
Diameter :
5.54mm
Datasheets
RLP03N4R700FB15
Vishay / Sfernice RLP03N4R700FB15
Through Hole 4.7Ohm, Wirewound,