RLP0224R00JR15
Mfr.Part #
RLP0224R00JR15
Min Operating Temperature :
-55°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Length :
10.2mm
Max Operating Temperature :
275°C
Diameter :
4mm
Tolerance :
5%
Power Rating :
2W
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
24Ohm
Datasheets
RLP0224R00JR15
Vishay / Sfernice RLP0224R00JR15
Through Hole 24Ohm, Wirewound,