RLP0223R70FS14
Mfr.Part #
RLP0223R70FS14
Max Operating Temperature :
275°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
10.2mm
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Power Rating :
2W
Diameter :
4mm
Resistance :
23.7Ohm
Datasheets
RLP0223R70FS14
Vishay / Sfernice RLP0223R70FS14
Through Hole 23.7Ohm, Wirewound,