RLP01487R0FR15
Mfr.Part #
RLP01487R0FR15
Diameter :
2.5mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
1%
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Published :
Max Operating Temperature :
275°C
Resistance :
487Ohm
Power Rating :
1W
Datasheets
RLP01487R0FR15
Vishay / Sfernice RLP01487R0FR15
Through Hole 487Ohm, Wirewound,