RLP01330R0FR15
Mfr.Part #
RLP01330R0FR15
Through Hole
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Length :
7mm
Max Operating Temperature :
275°C
Resistance :
330Ohm
Tolerance :
1%
Power Rating :
1W
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RLP01330R0FR15
Vishay / Sfernice RLP01330R0FR15
Through Hole 330Ohm, Wirewound,