RGT2012P-1473-B-T5
Mfr.Part #
RGT2012P-1473-B-T5
Description
RES 147 KOHM 0.1% 1/10W 0805
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
147kOhm
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.1%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
18 Weeks
Susumu RGT2012P-1473-B-T5
RGT Series, Thin Film, 147kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~175°C