RG2012N-4323-B-T1
Mfr.Part #
RG2012N-4323-B-T1
Description
RES SMD 432K OHM 0.1% 1/8W 0805
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.020 0.50mm
Power Rating :
100mW
Voltage - Rated DC :
150V
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height :
400μm
Voltage - Rated :
100V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Resistance :
432kOhm
Datasheets
RG2012N-4323-B-T1
Susumu RG2012N-4323-B-T1
RG Series, Thin Film, 432kOhm, 0.125W 1/8W, ±0.1%, -55°C~155°C