RG1005V-4320-W-T1
Mfr.Part #
RG1005V-4320-W-T1
Description
RES SMD 432 OHM 0.05% 1/16W 0402
Height Seated (Max) :
0.016 0.40mm
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Resistance :
432Ohm
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C
Voltage - Rated DC :
25V
Max Power Dissipation :
63mW
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height :
406.4μm
Voltage - Rated :
25V
Tolerance :
±0.05%
Power Rating :
30mW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
RG1005V-4320-W-T1
Susumu RG1005V-4320-W-T1
RG Series, Thin Film, 432Ohm, 0.063W 1/16W, ±0.05%, -55°C~155°C