RG1005P-3092-W-T1
Mfr.Part #
RG1005P-3092-W-T1
Description
RES SMD 30.9K OHM 1/16W 0402
Height Seated (Max) :
0.016 0.40mm
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Power Rating :
30mW
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
30.9kOhms
Termination :
SMD/SMT
Min Operating Temperature :
-55°C
Case Code (Imperial) :
Length :
1mm
Max Operating Temperature :
155°C
Height :
350μm
Voltage - Rated DC :
25V
Tolerance :
±0.05%
Voltage - Rated :
25V
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Thin Film
Width :
500μm
Datasheets
RG1005P-3092-W-T1
Susumu RG1005P-3092-W-T1
RG Series, Thin Film, 30.9kOhms, 0.063W 1/16W, ±0.05%, -55°C~155°C