RG1005P-3012-W-T1
Mfr.Part #
RG1005P-3012-W-T1
Description
RES SMD 30.1K OHM 1/16W 0402
Voltage - Rated :
25V
Tolerance :
±0.05%
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Resistance :
30.1kOhm
Height Seated (Max) :
0.016 0.40mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Voltage - Rated DC :
25V
Power Rating :
30mW
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
RG1005P-3012-W-T1
Susumu RG1005P-3012-W-T1
RG Series, Thin Film, 30.1kOhm, 0.063W 1/16W, ±0.05%, -55°C~155°C