RD15S1S50V3X
Mfr.Part #
RD15S1S50V3X
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Stock
173
In Stock :
173
Datasheets
RD15S1S50V3X
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15S1S50V3X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15S1S50V3X pinout, RD15S1S50V3X datasheet PDF, RD15S1S50V3X amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15S1S50V3X ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15S1S50V3X
RD Series
RD15S1S50V3X Overview
As a product of the RD Series, it can be found in this category.
RD15S1S50V3X Features
RD series
RD15S1S50V3X Applications
There are a lot of Amphenol
RD15S1S50V3X D-Sub Connectors applications.
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP