RD15S10LV50/AA
Mfr.Part #
RD15S10LV50/AA
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Stock
18
In Stock :
18
D-Sub Connector Assemblies
Product Type :
Mica Capacitors
Series :
CDV30
Product Category :
Mica Capacitors
Subcategory :
Capacitors
Brand :
Cornell Dubilier - CDE
Cornell Dubilier
RoHS :
Details
Capacitance :
5100 pF
Packaging :
Bulk
Datasheets
RD15S10LV50/AA
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15S10LV50/AA from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15S10LV50/AA pinout, RD15S10LV50/AA datasheet PDF, RD15S10LV50/AA amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15S10LV50/AA ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15S10LV50/AA
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP