RD15S00WT20/AA
- Mfr.Part #
- RD15S00WT20/AA
- Description
- CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
- Stock
- 16
- In Stock :
- 16
- Flange Feature :
- Mating Side, Female Screwlock (4-40)
- Shell Material, Finish :
- Steel, Clear Chromate Plated Zinc
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Features :
- Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
- Datasheets
- RD15S00WT20/AA
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |