RD15S00LT2C
- Mfr.Part #
- RD15S00LT2C
- Description
- CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
- Stock
- 128
- In Stock :
- 128
- Series :
- RD
- Base Product Number :
- RD15S
- Flange Feature :
- Mating Side, Female Screwlock (4-40)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Shell Material, Finish :
- Steel, Cadmium Plated
- Package :
- Box
- Datasheets
- RD15S00LT2C
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |