RD15S00L0X
- Mfr.Part #
- RD15S00L0X
- Description
- CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
- Stock
- 159
- In Stock :
- 159
- Flange Feature :
- Housing/Shell (Unthreaded)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Base Product Number :
- RD15S
- Shell Material, Finish :
- Steel, Tin Plated
- Shell Finish Thickness :
- Package :
- Box
- Series :
- RD
- Datasheets
- RD15S00L0X
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |