RD15S00HE2X/AA
- Mfr.Part #
- RD15S00HE2X/AA
- Description
- CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
- Stock
- 31
- In Stock :
- 31
- Flange Feature :
- Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Mating Cycles :
- 500
- Shell Material, Finish :
- Steel, Tin Plated
- Datasheets
- RD15S00HE2X/AA
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |