RD15S000TX
- Mfr.Part #
- RD15S000TX
- Description
- CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
- Stock
- 351
- In Stock :
- 351
- Shell Material, Finish :
- Steel, Tin Plated
- Flange Feature :
- Mating Side, Female Screwlock (4-40)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Datasheets
- RD15S000TX
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |