RD15M1S50V50
Mfr.Part #
RD15M1S50V50
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
D-Sub Connector Assemblies
Packaging :
Tray
RoHS :
Details
Product Category :
Tactile Switches
CTS
Series :
228A
Product Type :
Tactile Switches
Brand :
CTS Electronic Components
Subcategory :
Switches
Datasheets
RD15M1S50V50
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M1S50V50 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M1S50V50 pinout, RD15M1S50V50 datasheet PDF, RD15M1S50V50 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M1S50V50 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M1S50V50
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP