RD15M1S50T2X
Mfr.Part #
RD15M1S50T2X
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Datasheets
RD15M1S50T2X
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M1S50T2X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M1S50T2X pinout, RD15M1S50T2X datasheet PDF, RD15M1S50T2X amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M1S50T2X ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M1S50T2X
RD Series
RD15M1S50T2X Overview
It belongs to the RD Series of products.
RD15M1S50T2X Features
RD series
RD15M1S50T2X Applications
There are a lot of Amphenol
RD15M1S50T2X D-Sub Connectors applications.
  • Industrial Automation
  • Transportation
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP