RD15M10WV5S/AA
Mfr.Part #
RD15M10WV5S/AA
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
D-Sub Connector Assemblies
Filter :
w/o filter
Material (details) :
Silicone
Size :
M
Series :
RD
Content :
1pc(s)
Material :
Silicone
Standards :
EN 140:1998
Datasheets
RD15M10WV5S/AA
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10WV5S/AA from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M10WV5S/AA pinout, RD15M10WV5S/AA datasheet PDF, RD15M10WV5S/AA amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10WV5S/AA ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M10WV5S/AA
RD Series
RD15M10WV5S/AA Overview
Specifically, it is one of the products in the RD Series.
RD15M10WV5S/AA Features
RD series
RD15M10WV5S/AA Applications
There are a lot of Amphenol
RD15M10WV5S/AA D-Sub Connectors applications.
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • All Electrical Machinery
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP