RD15M10WT2S
Mfr.Part #
RD15M10WT2S
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
D-Sub Connector Assemblies
TT Electronics
Mounting Style :
PCB Mount
Product Category :
Thin Film Resistors - SMD
Product Type :
Thin Film Resistors
Series :
PCF
Subcategory :
Resistors
Qualification :
AEC-Q200
RoHS :
Details
Features :
Brand :
Welwyn Components / TT Electronics
Packaging :
Reel
Technology :
Thin Film
Datasheets
RD15M10WT2S
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10WT2S from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M10WT2S pinout, RD15M10WT2S datasheet PDF, RD15M10WT2S amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10WT2S ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M10WT2S
PCF Series
RD15M10WT2S Overview
RD15M10WT2S Features
PCF series
RD15M10WT2S Applications
There are a lot of Amphenol
RD15M10WT2S D-Sub Connectors applications.
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP