RD15M10L0C
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RD15M10L0C
Manufacturer
Positronic
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Manufacturer :
Positronic
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
Subcategory :
MIL-Spec / MIL-Type
RoHS :
N
Product Category :
D-Sub MIL Spec Connectors
Brand :
Amphenol Positronic
Product Type :
D-Sub MIL Spec Connectors
Datasheets
RD15M10L0C
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10L0C from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M10L0C pinout, RD15M10L0C datasheet PDF, RD15M10L0C amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10L0C ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M10L0C
RD15M10L0C datasheet pdf and Miscellaneous product details from Amphenol stock available at Xinshop
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP