RD15M10JVLX
Mfr.Part #
RD15M10JVLX
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Datasheets
RD15M10JVLX
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10JVLX from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M10JVLX pinout, RD15M10JVLX datasheet PDF, RD15M10JVLX amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10JVLX ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M10JVLX
RD Series
RD15M10JVLX Overview
The product is a member of the RD Series.
RD15M10JVLX Features
RD series
RD15M10JVLX Applications
There are a lot of Amphenol
RD15M10JVLX D-Sub Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP