RD15M10JT2Z
Mfr.Part #
RD15M10JT2Z
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Datasheets
RD15M10JT2Z
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10JT2Z from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M10JT2Z pinout, RD15M10JT2Z datasheet PDF, RD15M10JT2Z amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10JT2Z ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M10JT2Z
RD Series
RD15M10JT2Z Overview
Among the products in the RD Series, it is one of the most popular.
RD15M10JT2Z Features
RD series
RD15M10JT2Z Applications
There are a lot of Amphenol
RD15M10JT2Z D-Sub Connectors applications.
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • All Electrical Machinery
  • Refrigeration control
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP