RD15M10HE0/AA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RD15M10HE0/AA
Manufacturer
Positronic
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Manufacturer :
Positronic
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
Subcategory :
MIL-Spec / MIL-Type
Brand :
Amphenol Positronic
RoHS :
Details
Product Category :
D-Sub MIL Spec Connectors
Series :
RD
Product Type :
D-Sub MIL Spec Connectors
Datasheets
RD15M10HE0/AA
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10HE0/AA from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its RD15M10HE0/AA pinout, RD15M10HE0/AA datasheet PDF, RD15M10HE0/AA amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic RD15M10HE0/AA ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Positronic RD15M10HE0/AA
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP