RD15M00LVL0/AA
- Mfr.Part #
- RD15M00LVL0/AA
- Description
- CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS
- Flange Feature :
- Housing/Shell (Unthreaded)
- Shell Material, Finish :
- Steel, Clear Chromate Plated Zinc
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Datasheets
- RD15M00LVL0/AA
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |