RD15M00LV5Z
- Mfr.Part #
- RD15M00LV5Z
- Description
- CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS
- Stock
- 18
- In Stock :
- 18
- Flange Feature :
- Housing/Shell (Unthreaded)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Shell Material, Finish :
- Steel, Tin Plated
- Datasheets
- RD15M00LV5Z
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |