RD15M00HEX
- Mfr.Part #
- RD15M00HEX
- Description
- CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Flange Feature :
- Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
- Shell Material, Finish :
- Steel, Tin Plated
- Datasheets
- RD15M00HEX
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |