RD15M00HE3C
- Mfr.Part #
- RD15M00HE3C
- Description
- CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS
- Flange Feature :
- Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
- Shell Material, Finish :
- Steel, Cadmium Plated
- Features :
- Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Datasheets
- RD15M00HE3C
|---|---|---|---|
| RD15 | Positronic | 100 | 15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E |