RCMT027R150FES03
Mfr.Part #
RCMT027R150FES03
Resistance :
7.15Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMT027R150FES03
Through Hole 7.15Ohm, Metal Film,