RCMT0237R40BES03
Mfr.Part #
RCMT0237R40BES03
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Resistance :
37.4Ohm
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMT0237R40BES03
Through Hole 37.4Ohm, Metal Film,