RCMT02200R0BES03
Mfr.Part #
RCMT02200R0BES03
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Resistance :
200Ohm
Datasheets
RCMT02200R0BES03
Through Hole 200Ohm, Metal Film,