RCMT01261R0DHS03
Mfr.Part #
RCMT01261R0DHS03
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Metal Film
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.5%
Diameter :
2.03mm
Radiation Hardening :
No
Published :
Length :
4.32mm
Resistance :
261Ohm
Datasheets
RCMT01261R0DHS03
Through Hole 261Ohm, Metal Film,