RCMT0121502DHS03
Mfr.Part #
RCMT0121502DHS03
Diameter :
2.03mm
Tolerance :
0.5%
Length :
4.32mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
215kOhm
Datasheets
RCMT0121502DHS03
Through Hole 215kOhm, Metal Film,