RCMT0118201FHS03
Mfr.Part #
RCMT0118201FHS03
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
18.2kOhm
Length :
4.32mm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.03mm
Datasheets
RCMT0118201FHS03
Through Hole 18.2kOhm, Metal Film,