RCMT0117601DHS03
Mfr.Part #
RCMT0117601DHS03
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.03mm
Length :
4.32mm
Resistance :
17.6kOhm
Datasheets
RCMT0117601DHS03
Through Hole 17.6kOhm, Metal Film,