RCMT0114R70DES03
Mfr.Part #
RCMT0114R70DES03
Resistance :
14.7Ohm
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
4.32mm
Tolerance :
0.5%
Datasheets
RCMT0114R70DES03
Through Hole 14.7Ohm, Metal Film,