RCMS1069R80FHS09
Mfr.Part #
RCMS1069R80FHS09
Length :
16mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Metal Film
Radiation Hardening :
No
Resistance :
69.8Ohm
Tolerance :
1%
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS1069R80FHS09
Through Hole 69.8Ohm, Metal Film,